Odpovědnost

Inspirace


Inovace

Uniwell CZ

UNIWELL

- váš úspěšný a rychle se rozvíjející partner pro průmysl 

- váš partner pro vývoj a výrobu kvalitních hadic z plastů

- od založení v roce 1990 vyrábíme kvalitní systémy ochrany kabelových svazků, vedení kapalin a plynů v plastových trubkách pro automobilový, strojírenský a spotřební průmysl

- v roce 2001 byla založena naše pobočka v České republice, závod Zdíkov - firma Uniwell CZ, s.r.o., a od té doby rozšiřujeme naše výrobní i skladové prostory a naše výrobní portfólio

- vysoká kvalita našich produktů a spokojenost našich zákazníků jsou základem naší firemní politiky

Tím vším uspokojujeme velké spektrum našich zákazníků v oblasti vývoje a vlastní výroby produktů v automobilovém průmyslu, sanitární technice i v strojírenství v Německu a v ostatních světových zemích.

 

Ochranné kabely a trubky

Vlnité a hladké hadice z PUR, PVC, PP, LDPE, funkční systémy – komplety
 

Trubky a hadicové systémy pro vedení kapalin

Hladké a vlnité trubky z jedno nebo více vrstevného plastu, technické systémy – komplety, podle zákaznického zadání

Montáže a tepelné tvarování

Montáž funkčních systémů pro vedení kapalin v automobilovém průmyslu. 3D tvarování vlnitých nebo hladkých trubek horkým vzduchem nebo párou.

 

Novinky

 

ZAMĚSTNÁNÍ

 

Volná pracovní místa na pozicích: obsluha strojů, montážní dělník, kontrolor kvality. Volejte 388 402 922, 388 402 911

 

 

V roce 2014 jsme provedli zateplení budovy B2. Úspora elektrické energie na vytápění činí 40%, což je kolem 50.000 KWh za rok s návratností investice 2,5 roku.

 

Provedli jsme modernizaci osvětlení. Jednalo se o instalaci LED trubic OsamTUBE 60 cm, 120 cm a 150 cm do celého závodu, v celkovém objemu 780 ks – sklady, výroba, kanceláře a společné prostory.

 Úspora elektrické energie v závislosti na počtu hodin denního svícení a ceně za elektrickou energii činí 62 %, což je více než 150 000 KWh za rok, s návratností investice 2 roky.

 

 

 

V roce 2014 jsme rozšířili kapacitu skladů o 60% a výrobní plochu o 35% stavbou paletového skladu, příjmu materiálu a moderních výrobních prostor.

 Rovněž proběhla výstavba moderní administrativy, parkoviště pro zaměstnance a oplocení areálu.